اخبار

03


درآمد ۱۴۰میلیون دلاری چین از فروش عروسک به ایران در ۱۰ ماه ، صادرات عروسک و اسباب بازی چین به ایران در ۱۰ماهه سال جاری میلادی با رشد حدود دوبرابری نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۱۴۰میلیون دلار رسید.

آمارهای منتشرشده از سوی گمرک چین نشان می دهد این کشور در 10 ماهه سال جاری میلادی 140 میلیون دلار انواع عروسک و اسباب بازی به ایران صادر کرده است .

صادرات اسباب بازی چین به ایران در ماه‌های ژانویه تا اکتبر 2017 نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 88 درصدی داشته است. چین در 10 ماهه سال 2016 بالغ بر 75 میلیون دلار اسباب بازی به ایران صادر کرده بود. کل صادرات اسباب بازی چین به کشورهای مختلف جهان در 10ماهه امسال 20 میلیارد دلار گزارش شده که 0.7 درصد از این رقم به ایران صادر شده است.

آمریکا بزرگترین واردکننده اسباب بازی از چین شناخته شده است و در 10 ماهه سال جاری میلادی 5.9 میلیارد دلار اسباب بازی از چین وارد کرده است. انگلیس با واردات 1.12 میلیارد دلاری در رتبه دوم و هنگ کنگ با 1.01 میلیارد دلار در رتبه سوم از این نظر قرار گرفته‌اند .

بازرگانی الکسورس به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات جامع بازرگانی مستقر در چین می تواند در کلیه مراحل سفارش خارجی و واردات از چین به همراه شما باشد تا در این مسئله بتوانید با استفاده از تجربیات مجموعه بازرگانی الکسورس با کمترین ریسک , بیشترین سود آوری تجارت با چین را بچشید , مجموعه بازرگانی الکسورس کلیه مراحل حمل و ترخیص , حواله یوان به چین , حمل و ترخیص و ترخیص کالا , حمل هوایی از چین , ترخیص کالا از بندر عباس , خدمات بازرسی کالا در چین و ارائه مشاوره امور بازرگانی را به تجار محترم با بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن ارائه می کند .

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت