خدمات

 

شرکت الکسورس در زمینه طراحی ، ساخت و مونتاژ قطعات الکترونیکی بصورت دستی و ماشینی با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا فعالیت داشته و با بکار گیری نیروی متخصص و مجرب فعالیت خود را از 5 سال پیش آغاز و در این مدت کوتاه توانسته سابقه درخشانی را برای خود رقم بزند

 


شرکت الکسورس با بکار گیری بهترین روش های مونتاژ و استفاده از دستگاه های تمام اتوماتبک و انواع تستهای الکترونیکی و همچنین استفاده از مواد و ابزار مصرفی درجه یک و استاندارد و بکارگیری تکنسین های مجرب در راستای مونتاژ بردهای الکترونیکی و همچنین طراحی برد و تعمیر و تولید محصولات الکترونیک قدم بر میدارد.
ارایه بهترین روش تولید و قیمت مقرون به صرفه ، کیفیت بالا، ایجاد محیط ارتباطی بین مشتری و این مجموعه ازطریق مشاوره و راهنمایی تست و کنترل از متدهای این مجموعه می باشد.
فعالیت های مجموعه:
مونتاژ بردهای SMD (نصب سطحی) به صورت تمام اتومانیک در فوت پرینت (کلیه سایزها) 1206 و 805 و 603 و 402 و 201 با استفاده از مواد مصرفی درجه یک نظیر سیم قلع مرغوب و مواد شستشو دهنده مخصوص به همراه تست و QC بردهای الکترونیکی با بیشترین دقت و کیفیت و استانداردهای مونتاژ

 

مونتاژ بردهای DIP به صورت وان قلع یا دستی با بهترین کیفیت و همچنین استفاده از مواد مرغوب نظیر شمش قلع درجه یک و سیم قلع مناسب و مواد شستشو دهنده مخصوص بردهای الکترونیک به همراه تست و QC آنها با بیشترین دقت و کیفیت و استانداردهای مونتاژ

 

مونتاژ بردهای ESD (آنتی استاتیک) با استفاده از تجهیزات آنتی استاتیک و استانداردهای مونتاژ آنتی استاتیک
تولید محصولات الکترونیک به صورت 0 تا 100 و ارایه محصول کامل و همچنین مدیریت خط های تولید و مونتاژ
طراحی و تولید PCB یک لایه و دو لایه و... و مهندسی معکوس بردهای الکترونیک و دستیابی و استخراج شماتیک
شرکت الکسورس ، یک شرکت پیشرو در صنعت الکترونیک در تمام زمینه های الکترونیکی آمادگی همکاری با تمام واحدهای صنعتی و تولیدی کشور عزیزمان را دارد. این شرکت کاملا قادر است در زمینه ی مونتاژ صحیح و اصولی انواع بردهای الکترونیکی، بردهای فرکانس بالا ، بردهای مخابراتی، بردهای نظامی و صنعتی و انواع کابلهای فرکانس بالا و نظامی نیازهای شما عزیزان را تامین نماید. این شرکت همچنین در زمینه طراحی و ساخت بردهای الکترونیکی ، تامین قطعات ، طراحی و ساخت نمونه اولیه به سبب فعالیت های گسترده با شرکت های معتبر ، از تجربه ی بالایی برخوردار است.
مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی از دیگر فعالیتهای ما محسوب می شود. ما می توانیم بردهای مورد نیاز صنایع مختلف را با کیفیت بسیار بالا و قابل قبول مهندسی معکوس کرده و در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم. با امید اعتماد به دستان توانمند مهندسان ایرانی و حمایت از تولید داخلی شاهد شکوفایی و پیشرفت ایران عزیزمان باشیم. ما با اتکا به علم و دانش مهندسین و متخصصین خود و سالها تجربه ی فعالیت در زمینه الکترونیک و مخابرات ، توانایی تولید و ساخت انواع بردهای صنعتی ، بردهای نظامی و غیره را داریم.
شرکت الکسورس با ایمان به کادر مجرب و متخصص خود و همچنین با استفاده از مواد اولیه و قلع مرغوب عزم خود را جزم تا محصولی با بالاترین کیفیت تولیدی و در عین حال با قیمت مناسب و ایده آل در اختیار مشتریان عزیزمان بگذارد.

ما شعار کسب وکار خود را بر پایه لبخند بنا نهاده ایم تا همواره به یاد داشته باشیم که تنها راه بهترین شدن و بهترین ماندن لبخند رضایت شما ,تمامی ذینفعان (همکاران و مشتریان و... ) است .
ما برتری تخصصی را طبیعت خدمات در این سده می دانیم وهمانگونه که در بسیاری از زمینه ها تخصصی نداریم در زمینه ی کاری خود خاضعانه می گوئیم ,ما برآنیم تا با تخصص و تعهد خود در صنعت الکترونیک و مونتاژ, دشواریهای تولید را کم رنگ تر کرده و دوشادوش صنعتگران پرتلاشمان قدمی هر چند ناچیز و کوچک در جهت آبادانی و پیشرفت کشور عزیزمان برداریم.
تخصص تجربه و تعهد ما ایجاب می کند تا با درک عمیق از مشکلات و مسائل پروژه های مونتاژ، با ارايه راهکارهای قابل اجراء و مشاوره ای صادقانه به شما ,با خذف و یا کاهش هزینه های غیرضروری ,خود را شریک توفیق شما نموده و از یک انتخاب درست لذت ببریم .
ما همواره بر شعار خود استواریم تا با تخصص و تعهد خود لبخند رضایت شما را در قاب تاریخچه ی شرکت ثبت کرده و سهم خود را در پویایی بخش صنعتی و تولیدی ایفا کنیم .

زمینه های فعالیت الکسورس در زمینه تولید

1. طراحی برد مدار چاپی
2. مهندسی معکوس
3. مونتاژ قطعات الکترونیک (مونتاژ SMD مونتاژ قطعات DIP )
4. تولید محصولات سفارشی OEM
سفارش PCBA زشامل تولید مدار چاپی –تهیه قطعات الکترونیک و مونتاژ قطعات الکترونیک روی برد مدار چاپی روی برد مدار چاپی .
افزودن محتوا...