خدمات تولید و مونتاژ

 

 شرکت الکسورس ، ارائه دهنده خدمات حرفه‌ای تولید و مونتاژ قطعات نصب سطحی (SMD) با ابعاد مختلف و بصورت تمام اتوماتیک می‌باشد.
به علت توانمندی‌ها و سابقه درخشانی که در این زمینه داشته، به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌های مونتاژ بردهای الکترونیکی کشور در حوزه برق و الکترونیک شناخته شده است و توانسته پروژه‌های تولید سفارشی SMD بسیاری را اجرا کند که حاصل آن تبدیل دانش به تکنولوژی و توسعه صنایع بوده است.

ما می‌توانیم پروژه‌های مونتاژ قطعات SMD شما را با استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته و دانش بروز مهندسین جوان خود در کمترین زمان انجام دهیم. در طی سال‌های فعالیت‌مان ما شهرت خوبی برای کیفیت عالی، قیمت‌گذاری رقابتی و تحویل به موقع ایجاد کرده‌ایم و به ارائه بهترین خدمات با رعایت کلیه استانداردها در این زمینه افتخار می‌کنیم.

قابلیت ها و مزیت‌های شرکت مهر مینا الکترونیک در نصب قطعات سطحی SMD

 

کنترل و مشاوره قبل از تولید


با توجه به اینکه مونتاژ قطعات با دقت بالا، نیازمند استانداردهای اولیه‌ای می‌باشد، قبل از اینکه همه مؤلفه‌ها روی بردهای خام مونتاژ شوند ،کنترل‌های پیش از تولید توسط تیم مهندسی حرفه‌ای ما صورت می‌گیرد. از جمله این خدمات بررسی DFM است که به صورت کاملا رایگان برای مشتریان انجام می‌شود و همچنین مشاوره رایگان جهت تامین قطعات، ساخت برد PCB و ساخت استنسیل صورت می‌گیرد تا قطعات SMD با بالاترین کیفیت مونتاژ شوند.
توجه بیش از حد ما به جزئیات و مراقبت از پروژه‌ها چه بزرگ و چه کوچک باعث می‌شود که 99٪ از رضایت مشتریان و اعتماد شرکت‌ها را بدست آوریم.

استفاده از تکنولوژی پیشرفته و نیروی انسانی متخصص

شرکت الکسورس برای مونتاژ قطعات SMD از ماشین‌آلات کاملاً پیشرفته و با تکنولوژی روز استفاده می‌کند که جزو بهترین دستگاه‌های نصب در دنیا بوده و قادر به تولید حجم انبوه با دقت بسیار بالا هستند. ما همچنین به منظور حفظ رقابت محصولات و خدمات، به طور مداوم در حال به روزرسانی تجهیزات برای خدمات رسانی به مشتریان خود می‌باشیم.

رعایت تمامی استانداردهای مونتاژ SMD برای تولید بدون نقص، خود نیاز به نیروی متخصصی دارد که از تمامی استانداردها آگاهی داشته و روش‌های جلوگیری از بروز مشکلات مختلف تولید و حل هر یک از آنها را آموزش دیده و توان بکارگیری آن را داشته باشند، شرکت مهر مینا الکترونیک به کمک مهندسین حرفه‌ای خود، خدمات مونتاژ smd با کیفیت بالا را ارائه می‌دهد.

مدیریت کیفیت دقیق

ما اهمیت کیفیت و عملکرد قطعات SMD را برای مشتریان درک می‌کنیم، به همین دلیل به طور مداوم خطوط تولید بردهای الکترونیکی را ارتقا می‌دهیم تا قابلیت‌های خود را به روز و مطابق با دانش روز الکترونیک کنیم.

ما در هر مرحله از مونتاژ قطعات SMD متعهد به رعایت دقیق‌ترین استانداردهای کیفیت هستیم. خدمات ما مطابق با استانداردهای IPC و ISO است. همچنین سالن مونتاژ smd ما کاملا مطابق با استاندارد Clean room ساخته شده است که از آسیب‌های ناشی از اثرات الکترواستاتیک به قطعات و بردهای مدار چاپی و همچنین سایر آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌کند.

سرعت بالا در تولید

با توجه به اهمیت زمان در تحقیق و توسعه برای مهندسین، ما با بهره‌مندی از ماشین‌آلات پرقدرت و پیشرفته قادر به تولید با سرعت بالا هستیم. بنابراین شما می‌توانید با سپردن مونتاژ بردهای اس ام دی خود، زمان تولید و عرضه به بازار محصولات را کاهش دهید و بازده سرمایه‌گذاری خود را به طرز چشم‌گیری بهبود دهید.
امانت داری در جنس مشتریان

ما پایبند به اصول اخلاق حرفه ای کاری هستیم و در جنس و نمونه مشتریان امانت داری را کاملا رعایت می کنیم.

بسته بندی مناسب و ارسال ایمن سفارشات

تمام نکات ایمنی را برای بسته بندی بردها به کار می‌گیرد تا سفارشات مشتریان در برابر هرگونه ضربه، رطوبت و فشار ایمن باشند. ما برای هر نقطه از ایران می‌توانیم قطعات شما را بدون توجه به اینکه شرکت شما در کجا واقع شده است، به صورت کاملا ایمن ارسال کنیم.

امکان جلسه حضوری در دفتر مرکزی و بازدید از کارخانه و دستگاه‌های مونتاژ برای شرکت‌ها با هماهنگی قبلی وجود دارد.